Trampki damskie – najważniejsze mity

buty sportowe

admin Cała na sportowo

XXI wiek to czas, w którym praktycznie na każdy temat funkcjonuje coraz więcej różnego rodzaju mitów. Oczywiście zdecydowanie nie jest to zjawisko pozytywne, ponieważ znacząco utrudnia podejmowanie właściwych decyzji. Jakie najważniejsze mity można podać o trampkach damskich?

1) Trampek damskich nie można nosić do spódnic

No właśnie – mówi się, że modne trampki damskie nie nadają się do spódnic ani do sukienek. Oczywiście jest to zupełna bzdura, tym bardziej że to są właśnie obecnie jedne z najmodniejszych stylizacji. Doskonale wręcz sprawdza się połączenie niskich trampek i spódnic ołówkowych czy wąskich sukienek, a także wyższych trampek z krótkimi spódniczkami. Generalnie modne damskie trampki doskonale pasują do różnego rodzaju casualowych spódnic i spódniczek. Co więcej – coraz częściej stosowane są także połączenia mniej konwencjonalne jak np.
spódnic tiulowych czy plisowanych z trampkami.

2) Trampki damskie nie pasują do bardziej eleganckiego ubioru

Zdecydowanie jest to nieprawda. Dzisiaj bowiem modne trampki damskie jak najbardziej stosowane są w półformalnych kreacjach. Jak zostało to bowiem już wspomniane, naprawdę dobrze prezentują się w połączeniu z wąskimi spódnicami czy sukienkami. Dobrze także pasują do dżinsów i marynarki.

3) Modne trampki damskie są całkowicie niezdrowe do noszenia

Oczywiście, że to także jest fałsz. Wiele się mówi na temat trampek, jednak jeśli tylko są one dobrze wykonane, z wysokiej jakości materiałów, to takie trampki zasadniczo są całkiem zdrowym obuwiem. Warto pamiętać tylko, że nie jest to obuwie ani na mróz ani na upał.

4) Drogie i tanie trampki są takie same

Zdecydowanie nie. Pozornie różnic większych między nimi nie ma, jednak są to tylko i wyłącznie pozory. Trampki tańsze szybko się zaczną psuć, poza tym wykonane są z materiałów, które nie zapewniają odpowiedniego przepływu powietrza ani też nie prezentują się wcale za dobrze.

You May Also Like..

buty dla kobiet

Jakie buty powinna mieć każda kobieta w swojej szafie?

Każda miłośniczka mody wie, że buty to podstawa damskiej garderoby. Istnieje kilka fasonów, które powinna w swojej szafie mieć każda […]

buty sportowe kobiece

Buty sportowe damskie w codziennej stylizacji – jak nosić?

Na co dzień i od święta. Na biznesowe spotkanie, poranny jogging, randkę z ukochanym, rodzinny obiad i babski wypad za […]